Český červený kříž Oblastní spolek Děčín

Mládež

 Fotogalerie tábor Mladějov 2017: goo.gl/photos/v5xRYNM2yJrGUUaJA

Fotogalerie: Tábor - Srbsko / Kněžmost 2018

  Do kroužku Mladých zdravotníků jsme zakoupili nové pomůcky na teoretickou výuku Model lidské kostry, didaktickou lebku, model srdce s řídícím ústrojím a klasické torzo lidského těla. Toto vše bylo pořízeno z Projektu,, Nákupu zdravotních pomůcek pro zdravotní výuku",který je podpořen Z DOTACÍ KRAJSKÉHO ÚŘADU ÚSTECKÉHO KRAJE

                                                                          

Od poloviny září 2009 se každou středu koná kroužek mladých zdravotníků pro žáky I. a II. stupně základních škol. Výuka probíhá na učebně Oblastního spolku, vždy od 16:00 do 18:00 hodin.

Cílem kroužku je připravit mladé zdravotníky, kteří budou schopni samostatně poskytovat první pomoc, zvládat krizové situace a vědět, na koho se obrátit v nouzi. Výuka se zaměřuje na znalosti historie hnutí červeného kříže a jeho principů, zdravovědu, první pomoc a obvazovou techniku, dopravní výchovu a léčivé byliny. Kromě výuky čekají mladé zdravotníky také různé hry, výlety, exkurze u hasičů a soutěže.

Rádi bychom, aby se frekventanti kroužku zúčastnili okresního studijního střediska v Jílovém u Děčína a aby postavili družstvo na soutěže hlídek mladých zdravotníků.

 

Okresní studijní středisko v Jílovém 9.4.-13.4.2018

Přihláška a propozice na OSS 2018 

Oblastní soutěž Mladých zdravotníků v Chatě Mír Jílové u Děčína 27.4.2018 

Pozvánka

 

 

Letní dětský tábor v Kněžmosti - Srbsko 14.7.- 28.7.2018  cena je 4 500,- Kč. Přihlášky si můžete vyzvednout  i na OS ČČK Děčín.

 

Přihláška a propozice na tábor 2018 ke stažení

Video z tábora Maxov 2014 : https://www.youtube.com/watch?v=jA-QD_ZwB6c

 

Menu


©2017 - ČČK Děčín, webdesign: GOMEDIA.cz, XHTML 1.0 Strict & CSS 2.1 valid